• Creator
  Téma
 • #27878 Odpověď

  Táňa
  Počet příspěvků: 0

  Mám dojem, že mám smůlu už při výběru partnera. Již několikrát jsem se spletla. Šlo vždy ve výsledku o „mačistické“ (a zpravidla i promiskuitní) jedince, kteří mělo sklony k despotickému chování, které zřejmě považovali za mužné v jednom případě i k agresi směrem k mé osobě. Já si to nedala líbit ani náznakem, takže byl brzy konec. Jednou jsem chodila s klidným a vyrovnaným, tam to ale zase nefungovalo po jiných stránkách…
  Zajímalo by mě, jestli mě takoví muži podvědomě přitahují nebo je něco ve mně, co naopak přitahuje je? Nevíte někdo, jak to zjistit (kromě návštěvy odborníka, samozřejmě, ale to beru jako nejzazší variantu). Ráda bych si nejdříve „pomohla sama“.

 • Autor
  Odpovědí

 • Jára
  Počet příspěvků: 0

  Těžko říct

  Určitě je spousta faktorů, které tohle ovlivňují. Buď si člověk vybírá vědomě, podvědomě nebo si naopak druzí vybírají jeho – nebo on / ona svým jednáním a třeba i vizáží přitahuje určitý typ lidí. Nevím, nejsem odborník. Pravdou je, že taky ve svých vztazích za ty léta pozoruju shodné rysy a často jsou to spíš ty problematické, místa na kterých se to zasekává. Otázka je, co s tím?


 • Julie
  Počet příspěvků: 0

  Je pravda,

  Ze biologicky si zena vybira silneho partnera i s temi spatnymi rysy, protoze je tam vetsi zaruka dravejsiho a vice zivotaschopneho potomstva. Ale to neznamena, ze se musi plne podridit biologii, zvlaste v dnesni dobe, kdy preziti rodiny neni podmineno tim, jak bojovny je jeji vudce! Dobrym zacatkem je si to uvedomit a drzet si tyto typky od tela, a radeji poznavat ty mene vybojne. Ono to pocatecni vzruseni vyprcha z kazdeho vztahu a pak radeji at zijeme s pohodovejsim klidasem nez s prchlivym agresorem…


 • Míra
  Počet příspěvků: 0

  Myslím, že oni

  J pravda, že ženy přitahují silní chlapi (až mača), i když se to nedá takto zobecnit. Znám silné ženy, které žijí vedle mužů chlapeckého typu – ostatně, můj současný přítel je taky o fous menší než já :-))
  Na druhou stranu, já si myslím, že si lidé se sklony k násilnému jednání a dominantní typy vybírají slabší jedince jako své budoucí oběti. prostě na to mají nějaký „radar“.

Odpovědět: Vybírám si já nebo oni?
Informace o Vás::-) 
:-( 
;-) 
>:-( 
:-P 
:heart: 
</3 
<3 
:bye: 
:hug: 
O:-) 
}:-) 
:-x 
:rain: 
%-} 
:sleepy: 
:sweating: 
:\ 
:-? 
:yawn: